Міс школи 2018

9листопада2018 року у Гибалівській СЗШ  І-ІІІ ст. відбувся розважальний конкурс талантів та краси «Міс школи – 2018». У ньому брали участь четверо чарівних конкурсанток8-11класів. У конкурсі дівчата проявили  винахідливість, кмітливість, уміння представити себе. Програма свята складалась з4-хконкурсів. До феєричної програми приєдналися учні з музичними композиціями.

У конкурсі «Візитка» дівчата розповіли про себе, свої уподобання, захоплення у формі відео.Яскравим та артистичним був конкурс «Мій талант». Учасниці вражали суддів та глядачів хореографічним  вміннямта витонченою поезією. Компетентне журі оцінювало не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат, вміння себе подати. Цьогоріч конкурсна програма поповнилась нововведенням, це дефіле дівчат у різних образах.Родзинкою свята став фінальний вихід дівчат з партнерами.

Титул “ Міс школи 2018 “ і омріяну корону у нелегкій боротьбі отримала учениця 9-го кл. Мельник Тетяна, “Віце-міс” стала Марущак Аліна учениця 11 кл., “Міс Вишуканість” виборола Каміла Борейко учениця 10 кл., яка здобула й іншу важливу нагороду - “Міс Глядацьких симпатій” та титул “Міс Чарівність” дісталась учениці 8 кл. Міхач Олені.